2018

Třetí zpráva o budoucí mamince (03.08.2018)
Několik dnů už je nepochybné, že se GIDDA Vormicelli stane na konci srpna maminkou. Bříško se jí pěkně kulatí, pozitivní vztah k jídlu se umocnil a k útlumu aktivity letos značně přispívá vlna veder. Špacírky se konají brzy ráno nebo večer, kdy je v lese i na louce celkem příjemně.
 

14.07.2018 - NV Mladá Boleslav
HERCULE Vormicelli v mezitřídě ve velmi těžké konkurenci získal skvělý posudek a hodnocení V2, res. CAC (rozhodčí p. Mgr. Lenka Burešová).
Dále úspěšně prošel bonitací (0m/AL/5 - DRT) a stal se kandidátem chovu.

Od 03.07. je u nás na několikadenním pobytu HERBERT Vormicelli
Je to milý pes, který se rychle začlenil do smečky, nejvíce si rozumí s FRUPINEM Vormicelli , s nímž "tančí" celé hodiny po zahradě. Na vycházky ho beru s maminkou DASSI Vormicelli, která brzdí jeho temperament, takže chodí spořádaně.


 
 

 

Druhá zpráva
Druhá zpráva nepřináší zatím nic nového, jen to, že GIDDA Vormicelli se tváří velmi tajemně a bere sluneční lázně.

První zpráva pro ty, kteří čekají na naše štěňátka
23.06.2018 byla GIDDA Vormicelli nakryta pejskem LUCAS od Vévody Huberta. Lucas je dobře stavěný pes s pěknou hlavou a milou povahou, který má řadu výstavních ocenění a absolvoval zkoušku nováčků (bezkontaktní norování na lišku) s plným počtem bodů. Jeho otcem je krásný německý pes CENTO von der Uhlenflucht a dědečkem z otcovy strany JACKPOT von Sunderhaar (FCI).
Věřím, že z tohoto spojení budou pěkní trpaslíčci.

Podrobnější informace o Lucasovi od Vévody Huberta najdete zde: http://databaze.kchj.cz/detail/0/91007-lucas_od_vevody_huberta/
 

18.05.2018: CHŇAPINCE Valentince je dnes 15 roků
Jedinou změnou v jejím denním harmonogramu je častější odpočinek, který střídá radostné pobíhání na zahradě a hlavně na loukách. Všichni členové smečky k ní chovají patřičnou úctu, nakonec i já. Královna Matka je prostě stále úžasná.

08.04.2018 - MVP Chemnitz
GIDDA Vormicelli ve třídě pracovní V1, VDH- CAC, DTK- CAC, CACIB a BOS (rozhodčí p. MVDr. Švec).

07.04.2018 - MVP Nitrawa Cup
GORDIE Vormicelli ve třídě šampionů V1, CAC, CACIB a BOB (rozhodčí p. Halper Dražič, HR).

03.03.2018 - MVP v rakouském Grazu
GORDIE Vormicelli v pracovní třídě V1, CACA, res. CACIB (rozhodčí Jean - Jacques Dupas).

03.02. + 04.02. 2018 - DUO CACIB Brno
GORDIE Vormicelli se v sobotu získáním V1, CAC (rozhodčí p. Coufal) stal Českým šampionem. V neděli vyběhal V1, CAC ( rozhodčí p. Ing. Jursa). Mirko, gratuluji a přeji hodně radosti na příštích výstavách i na poli pracovním.

GORDIE Vormicelli CHOVNÝ PES
Šampion Sk, Český šampion, res. CACIB, CACIB, CAC ČMKU

TOPlist